Kasia vel. Kasia:-)

wokal-śpiewem i muzyką zajmuje się od najmłodszych lat. Karierę zaczynała jako solistka w domu kultury w Zduńskiej woli, ale to w zespole muzycznym odnalazła prawdziwą pasję. Sama o sobie mówi "Kasieńka", lecz nie wiele ma to wspólnego z jej mocnym wokalem, podpartym doskonałą techniką. Potrafi zaśpiewać nastrojowo i łagodnie, ale kiedy trzeba uderza wręcz głosowym pazurem. Sylwek vel. Dziadek

bas, wokal, wodzirej-basista z wielkim sercem, perfekcjonista, zespołowi poświęcił połowę swojego życia, świetnie prowadzi zabawy i ma doskonały kontakt z "publiką" i jak sam o sobie skromnie mówi tego nie da się nauczyć, z tym się trzeba urodzić. Do basu dokłada wokal, często okraszony charakterystyczną chrypką. Krzysztof vel. Lisek

perkusja-granie na weselach to u niego rodzinna tradycja, miejsce za bębnami przejął po starszym bracie, doskonałe wyczucie rytmu, doskonałe brzmienie, doskonała technika. Do tego wszystkiego dokłada nietuzinkowe poczucie  humoru, którym bawi nie tylko nas, ale także "publikę". 
Adam vel. Wąski

saksofon, instrumenty klawiszowe, wokal- muzyka to jego pasja i zawód, ukończył Szkołę Muzyczną w Zduńskiej woli oraz Akademię Muzyczną w Poznaniu. Saksofon nie ma dla niego tajemnic, podobnie jak instrumenty klawiszowe. Pytany, czemu gra na weselach, odpowiada- bo lubię. W muzyce ceni harmonię i "tajming" cokolwiek to oznacza.Daniel vel. Prezes...Pan Prezes:-)

gitara, wokal, wodzirej- jego największą pasją jest śpiewanie, granie na gitarze, jak mówi, traktuję jako "przepustkę" do mikrofonu. Odnajduję się zarówno w stonowanych piosenkach, jak i tych z mocniejszą nutą. Rozbawione i roztańczone wesele to dla niego priorytet.